Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Глава Stellantis: “швидка відмова від ДВЗ коштуватиме дуже дорого”

CEO альянсу Stellantis Карлос Таварес висловився щодо урядових заходів стосовно електрифікації автомобільної галузі. За його словами, виробники будуть змушені звільняти співробітників та підвищувати ціни.

Як повідомив Таварес в інтерв’ю Reuters, зараз виробництво електромобіля коштує компаніям в 1,5 рази дорожче за машини з ДВЗ.

«Однак ми не можемо дозволити собі в півтора рази підвищити ціни на автомобілі, тому що тоді більшість середнього класу просто не зможе собі їх дозволити», – заявив глава Stellantis.

В результаті виробники можуть або піднімати ціни (що погано позначиться на обсягах продажів), або позбутися значної частини доходів через зростання собівартості. В обох випадках постраждають співробітники: за даними європейських та американських профспілок, відмова від двигунів внутрішнього згоряння може призвести до втрати роботи для десятків тисяч фахівців.

Представники влади та інвестори повинні дати автокомпаніям більше часу для досліджень у галузі електричних силових установок, вважає глава Stellantis. Тиск із метою штучно прискорити процес переходу до екологічної мобільності буде контрпродуктивним. «Це призведе до проблем із якістю, – упевнений Таварес. – Це спричинить всі можливі проблеми».

Експерти очікують, що вартість електромобілів зрівняється з ціною на машини з ДВЗ у другій половині десятиліття, коли виробники освоять масове виробництво твердотільних батарей.

При цьому влада Євросоюзу і США вимагає від автовиробників повністю перейти на продаж електромобілів до 2035 року, а у Великій Британії продажі машин з ДВЗ мають припинитися вже в 2030 році.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.