Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 05.04.2023

Гонка за роботизацією. Європа поступово втрачає свої позиції

Майже кожен третій промисловий робот, встановлений у світі, працює в автомобільній промисловості. Південна Корея є лідером за щільністю робототехніки. Однак найбільше нових роботів було встановлено в іншій країні.

В автомобільній промисловості зараз використовується близько мільйона роботів по всьому світу. Однак ступінь автоматизації галузі роботами сильно відрізняється в різних країнах. Лідером є Південна Корея з 2867 роботами на 10 000 працівників, згідно з даними Міжнародної федерації робототехніки (IFR) за 2021 рік; більш свіжі дані недоступні. Німеччина посідає друге місце з 1500 роботами, трохи випереджаючи США та Японію. Китай посідає п’яте місце з 772 роботами на 10 000 працівників. В 2021 році кожен третій робот працював в автомобільній промисловості.

Однак Китай є беззаперечним лідером за кількістю нових встановлених роботів як загалом, так і в автомобільній промисловості. У 2021 році автомобільна промисловість Китаю встановила 61 598 одиниць, що майже вдвічі більше, ніж роком раніше. Це трохи більше половини всіх нещодавно встановлених роботів в автомобільній промисловості в усьому світі (119 405). У 2021 році Китай встановив 268 000 (52%) із 517 385 нових роботів у всьому світі.

В середньому, за даними IFR, компанії, які виробляють компоненти для автомобільної галузі, дещо відстають від автовиробників у сфері автоматизації. “Однак, оскільки роботи стають меншими, більш адаптивними, легше програмуються і дешевшають, очікується, що це зміниться”, – стверджують експерти IFR.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.