Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Гуманоїдний Tesla Bot розширить сферу компетенції компанії

Глава компанії Tesla Ілон Маск в ході конференції Tesla AI Day заявив, що фірма має намір створити гуманоїдних роботів загального призначення Tesla Bot (проект також носить кодове ім’я Optimus). Від розробників просунутого автопілота можна було чекати чогось подібного. Однак завдання не таке просте. Особливо в частині створення андроїда з високою рухливістю і хорошим почуттям рівноваги. Тут швидше прориву можна чекати від групи Hyundai, що взяла під контроль знамениту (в області робототехніки) компанію Boston Dynamics.

На обличчі робота буде екран для відображення корисної інформації. Стопи будуть повертатися в двох площинах заради балансу, а взагалі, в гуманоїдів виявиться 40 електромеханічних актуаторів (24 в руках, 12 в ногах, по два в торсі і шиї). Автопілотний комп’ютер FSD розміститься в тулубі, і до восьми камер – в голові.

Робот заввишки 1,72 м і вагою 57 кг в чому використовує ті ж рецептори і чіпи, що застосовуються в автопілоті Тесли. Він зможе піднімати вантаж до 68 кг і пересуватися зі швидкістю до 8 км / год. У його навчанні будуть використовуватися нейронний мережі, а для тренінгу повинен застосовуватися власний суперкомп’ютер Тесли Dojo. Маск пообіцяв побудувати прототип Теслабота в 2022 році. Маску не вперше дивувати аудиторію несподіваними анонсами: так, в лютому він сказав, що змусить Теслу Roadster літати. А раніше запустив в космос родстер з манекеном за кермом. Тепер ось гуманоїдний апарат – фірма прагне до розширення сфери діяльності.

Паралельна новина: мережа швидких зарядок Тесли Supercharger, що досягла розмаху в 26 900 колонок на 2966 станціях по всьому світу, до кінця року буде офіційно відкрита для машин інших марок. Їх власникам потрібно просто завантажити додаток від Тесли. У ряді випадків ще потрібен перехідник на тесловскій роз’єм.

У Тесли є й інші новини, цілком прозаїчні. За неофіційними даними, компанія готує ще одну версію кросовера Tesla Model Y, саму дальнобійну з лінійки. За повідомленням The Driven, ця модифікація, умовно Super Long Range, буде володіти запасом ходу в 640 км при вимірюванні по циклу NEDC (такий використовується в Китаї, де новинка і з’явиться). Це відповідає запасу приблизно в 584 км по циклу WLTP і 565 км по самому жорсткому циклу, американському EPA. Нагадаємо, зараз Tesla Model Y Long Range пробігає 524 км за стандартом EPA.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.