Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Двигун Ferrari в якості меблів. Дуже дорого.

Двигуни V12 від Ferrari вважаються технічними шедеврами, які зазвичай доставляють своїм власникам масу задоволення. Особливо, коли вони у відповідному спортивному автомобілі. Але є й альтернативні варіанти використання, як це нещодавно було продемонстровано на аукціоні RM Sotheby’s в Маямі. Тут V12 від виробника спортивних автомобілів був проданий на аукціоні в якості підконструкції для скляного столу. У такій незвичній функції двигун може коштувати навіть як новий Ferrari, про що свідчить найвища ставка: ціна склала $246,000, що на $200,000 більше мінімальної оцінки.

Сам стіл майстерно сконструйований. Для того, щоб двигун мав стійку підставку, він прикручений до міцної металевої основи. Невідомий двигун з шістьма здвоєними карбюраторами Weber був повністю хромований. Родзинкою є дванадцять колекторів вихлопної системи, три з яких в кожному випадку зведені разом, щоб служити точкою кріплення круглої скляної пластини.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.