Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 03.02.2023

Дві третини рідкоземельних елементів надходить з Китаю

Рідкоземельні метали відіграють важливу роль у виробництві електромобілів. Значна частина імпортованих металів наразі надходить з Китаю.

Китай був найважливішим постачальником рідкоземельних елементів у 2022 році. За даними Федерального статистичного відомства, 66% з 5 300 тонн, імпортованих у період з січня по листопад, надійшли з Піднебесної. Другим за важливістю постачальником була Австрія з часткою 21%, на третьому місці – Естонія з шістьма відсотками. Хоча кількість імпортованих рідкісноземельних елементів скоротилася майже вдвічі порівняно з 2016 роком, їхня вартість зменшилася лише приблизно на 14%.

Рідкоземельні метали – це група металів, які в основному затребувані в електронній промисловості. Однак, всупереч назві, вони аж ніяк не рідкісні; деякі рідкоземельні метали навіть надзвичайно часто зустрічаються в земній корі. Вони потрібні для напівпровідників, плазмових телевізорів, жорстких дисків і світлодіодних ламп, серед іншого. В електромобілях вони в основному містяться в постійних магнітах електродвигунів. Однак існують також електродвигуни, які обходяться без постійних магнітів і рідкоземельних металів.

Останніми роками Китай стимулює видобуток рідкоземельних металів зі стратегічних міркувань. Видобуток корисних копалин там не вважається дуже шкідливим. У західних країнах, навпаки, діють суворіші правила для захисту навколишнього середовища.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.