Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 18.08.2023

Дебютував Zenvo Aurora з цінником 2,59 млн євро

Zenvo? Aurora? Ніколи не чули про них? Нічого страшного, адже саме так і буває з крихітними виробниками гіперкарів. І таким автомобілем є Zenvo Aurora, який зараз з’явився в Інтернеті напередодні його публічного дебюту на автосалоні в Монтереї. Буде версія для великих подорожей “Tur” і гоночний варіант “Agile”. Кожна з них буде випущена лімітованою серією в 50 екземплярів. Виробництво розпочнеться у 2026 році, а ціни стартуватимуть від 2,59 мільйона євро.

Обидві моделі Aurora використовують 6,6-літровий двигун V12 з чотирма турбінами від Mahle Powertrain. Цей двигун має потужність 1 250 к.с. і оберти до 9 800 об/хв. Задньопривідна модель Agil має один електродвигун, який збільшує загальну потужність до 1 450 к.с. і крутний момент до 1 400 ньютон-метрів. Автомобіль досягає швидкості 100 км/год за 2,5 секунди і 200 км/год за 4,6 секунди. Максимальна швидкість – 365 км/год.

Повнопривідний Tur отримує ще два електродвигуни, що приводять у рух передні колеса, а сумарна потужність зростає до 1 850 к.с. і 1 700 Нм. Ця модель досягає 100 км/год за 2,3 секунди, а максимальна швидкість становить 450 км/год. Додаткові двигуни також є опцією для Agil.

Двигун внутрішнього згоряння з’єднаний з 7-ступінчастою коробкою передач. Вона має вбудований електродвигун, який використовується при русі заднім ходом, а також виконує функцію стартера для двигуна.  Zenvo не надала детальної інформації про батареї для обох моделей. Agil важить менше 1 300 кілограмів. Його аеродинамічне обладнання генерує притискну силу 880 кг на швидкості 250 км/год. Модель Tur важить 1450 кг через додаткову вагу двох додаткових електродвигунів.

Обидва варіанти Aurora мають гострий дизайн. Agil має велике крило, в той час як Tur має більш чисту форму. Дизайн залишає відкритими близько 70 відсотків карбонового монокока, включаючи частини переднього та заднього підрамників. Також видно частини передньої і задньої підвіски на подвійних важелях.

Zenvo не дає багато деталей про інтер’єр Aurora. Але на фотографіях видно ряд приладів перед водієм. Зліва – невеликий інформаційно-розважальний екран, посередині – великий покажчик обертів, а праворуч – комбінований покажчик рівня палива і заряду акумулятора.

Адекватний конкурент для Bugatti Chiron, Rimac Nevera або Mercedes-AMG One?

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.