Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

ДЕТРОЙТСЬКИЙ АВТОСАЛОН ВІДНОВИТЬ РОБОТУ У ВЕРЕСНІ 2022 РОКУ

Він повертається до конференц-центру на відкриті та закриті майданчики.

Автосалон у Детройті мав кілька років невдач. В результаті пандемії шоу було скасовано в 2020 році, і воно ніби повернулося минулого року в рамках заходу Motor Bella просто неба. Загалом можна було б зарахувати той захід, але тоді завадив дощ. Але цього року шоу нарешті повертається до конференц-центру.

Схоже, шоу стане саме таким, яким організатори заходу уявляли його після фінального зимового шоу в Детройті в 2019 році. У ньому будуть представлені експонати в приміщенні та на відкритому повітрі на території, що тягнеться від конференц-центру Huntington Place (раніше TCF Center) до набережної та Харт Плаза.

Організатори заявляють, що буде кілька гоночних трас усередині, а також зони тест-драйву вздовж нової гоночної траси IndyCar Detroit Grand Prix у центрі міста. Ця траса використовуватиметься для проведення перегонів 2023 року.

Шоу проходитиме з 14 по 25 вересня, а для публіки буде відкрито для публіки з 17 вересня.

Джерело: uamotors.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.