Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Для підвищення ефективності виробництва Mercedes-Benz починає співпрацю з Microsoft

Mercedes-Benz хоче підвищити ефективність виробництва автомобілів на 20 відсотків до 2025 року. Це має стати можливим завдяки використанню хмарних технологій від інтернет-гіганта Microsoft.

Мета – об’єднання близько 30 заводів автовиробника по всьому світу для обміну даними. Потенційні вузькі місця в ланцюжку постачання можна буде краще передбачити, а вивільнені ресурси можна спрямувати на виробництво автомобілів. Цільові 20 відсотків стосуються не лише прямих виробничих витрат, але й витрат на енергію, логістику та забезпечення якості, сказав член правління Mercedes, відповідальний за виробництво, Йорг Бурцер. Зрештою, мова йде про весь ланцюжок створення вартості.

До початку співпраці з Microsoft дані, як правило, зберігалися в окремих командах, пояснив ІТ-бос Mercedes Ян Брехт. Тепер їх видно за межами організації, що також підвищує швидкість реакції. У Mercedes не надали жодної інформації про вартість користування сервісами Microsoft. Експлуатаційні витрати будуть “компенсовані” підвищенням ефективності, сказано в ньому. Дані будуть зберігатися в Європі.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.