Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 18.08.2023

Дослідження: переробка батарей стає прибутковим бізнесом

Розвиток переробки акумуляторів в ЄС коштуватиме близько дев’яти мільярдів євро до 2035 року. Після тривалого періоду затишшя переробка акумуляторів електромобілів в Європі “стане прибутковим і стійким бізнесом до 2035 року”, – сказав галузевий експерт PwC Йорн Нойхаузен (Jörn Neuhausen). “Перероблені матеріали можуть становити до 30 відсотків попиту на літій, нікель і кобальт у виробництві акумуляторних батарей у 2035 році”.

За словами Ахіма Кампкера, професора Аахенського університету RWTH, загальне зростання електрифікації та виробництва акумуляторів для електромобілів стимулюватиме ринок переробки відходів у Європі. У найближчі кілька років перероблятимуться переважно відходи зі зростаючих гігафабрик, а на переробних заводах все ще спостерігатиметься надлишок потужностей. Однак, починаючи з 2030 року, ринок, ймовірно, зміниться, оскільки саме тоді буде виведено з експлуатації першу велику кількість електромобілів.

Відтоді ринок переробки буде повністю завантажений. Однак це потребуватиме інвестицій у розмірі понад 2,2 мільярда євро для щорічної переробки близько 570 000 тонн матеріалів для батарей, йдеться в дослідженні. “Для того, щоб мати можливість переробляти всі матеріали, що підлягають вторинній переробці, починаючи з 2035 року, учасники ринку повинні будуть витратити ще сім мільярдів євро на свої переробні потужності”, – сказав Кампкер.

За його словами, через високі інвестиційні витрати нинішня структура ланцюжка створення вартості буде розвиватися в напрямку великих переробних центрів. Однак поєднання великих обсягів матеріалів і низьких витрат на переробку створить ідеальне ринкове середовище для акумуляторної промисловості, вважає він. “Переробка акумуляторних батарей стане прибутковим і стійким бізнесом в Європі ще до 2035 року”, – сказав Нойхаузен.

Південна Корея та Китай вважаються піонерами у переробці акумуляторних батарей, які до 2013 року планують переробити близько 90 відсотків батарейок. Переглянувши свої правила щодо акумуляторів, ЄС тепер передбачає мінімальну частку відновленої сировини, такої як кобальт, свинець і літій, у нових акумуляторах.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.