Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

До кінця 2022 року Mercedes-Benz запустить у виробництво відразу шість електромобілів сімейства EQ

Всесвітньо відомий німецький виробник автомобілів Mercedes-Benz готується представити до уваги своїй широкій аудиторії цілих шість новинок. Всі вони належать до сімейства EQ і працюють на електричній енергії.

Всього до кінця 2022 року в численному модельному ряді бренду буде цілих вісім електромобілів, зокрема вже існуючий пасажирський мінівен EQV і середньорозмірний кросовер EQC.

Плани на 2021-й

Уже в першій половині наступного року на заводі в Зіндельфінгені будуть збирати седан EQS, що належить до преміум-класу.

Одночасно стартує і збирання двох електрокросоверів – це EQA, що відрізняється компактними розмірами, і EQB середніх габаритів. Перша машина з перерахованих буде вироблятися на батьківщині, в Раштатті, а друга – в Кечкеметі (Угорщина).

На фабриці в Бремені почнуть випускати бізнес-седан EQE. Цікаво, що всі перераховані авто, за винятком EQS, будуть паралельно виробляти ще і в Пекіні – але це для місцевого ринку, а не на експорт.

Плани на 2022-й

Ще через рік планується випуск кросоверів, базу для яких склали великі седани. Це будуть моделі SUV EQE і SUV EQS. Їх стануть виробляти в Таскалуса, штат Алабама. На тому ж заводі збиратимуть і призначені для цих моделей акумулятори.

Представники компанії говорять, що їх виробництво послідовно рухається до ідеї нейтралізації викидів оксиду вуглецю. У покращення технологій вкладено значні суми, і це видно – «портфоліо» мерседесівських моделей стає електричним, а акумуляторні технології щосили удосконалюються.

Так, наприклад, невід’ємною частиною продуктового портфеля компанії став сучасний гібридний привід з підключенням – він доступний для встановлення на 20 моделей. Загалом, концерн серйозно налаштований зайняти лідерську позицію у сфері електромобілів.

Джерело: businessman.ru

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.