Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

До кінця 2022 року Mercedes-Benz запустить у виробництво відразу шість електромобілів сімейства EQ

Всесвітньо відомий німецький виробник автомобілів Mercedes-Benz готується представити до уваги своїй широкій аудиторії цілих шість новинок. Всі вони належать до сімейства EQ і працюють на електричній енергії.

Всього до кінця 2022 року в численному модельному ряді бренду буде цілих вісім електромобілів, зокрема вже існуючий пасажирський мінівен EQV і середньорозмірний кросовер EQC.

Плани на 2021-й

Уже в першій половині наступного року на заводі в Зіндельфінгені будуть збирати седан EQS, що належить до преміум-класу.

Одночасно стартує і збирання двох електрокросоверів – це EQA, що відрізняється компактними розмірами, і EQB середніх габаритів. Перша машина з перерахованих буде вироблятися на батьківщині, в Раштатті, а друга – в Кечкеметі (Угорщина).

На фабриці в Бремені почнуть випускати бізнес-седан EQE. Цікаво, що всі перераховані авто, за винятком EQS, будуть паралельно виробляти ще і в Пекіні – але це для місцевого ринку, а не на експорт.

Плани на 2022-й

Ще через рік планується випуск кросоверів, базу для яких склали великі седани. Це будуть моделі SUV EQE і SUV EQS. Їх стануть виробляти в Таскалуса, штат Алабама. На тому ж заводі збиратимуть і призначені для цих моделей акумулятори.

Представники компанії говорять, що їх виробництво послідовно рухається до ідеї нейтралізації викидів оксиду вуглецю. У покращення технологій вкладено значні суми, і це видно – «портфоліо» мерседесівських моделей стає електричним, а акумуляторні технології щосили удосконалюються.

Так, наприклад, невід’ємною частиною продуктового портфеля компанії став сучасний гібридний привід з підключенням – він доступний для встановлення на 20 моделей. Загалом, концерн серйозно налаштований зайняти лідерську позицію у сфері електромобілів.

Джерело: businessman.ru

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.