Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

До якої температури потрібно прогрівати двигун взимку перед поїздкою

Кожного холодного сезону це питання знову виникає у більшості водіїв. Тому напередодні новорічних свят ми розповімо вам про оптимальну «ступінь прогріву» двигуна. По-перше, заспокоїмо наших читачів. Якщо запустити відразу після запуску двигуна, серйозних проблем із двигуном не виникне.

Мінімальні теплові проміжки забезпечують нормальну роботу холодного агрегату. Єдина проблема – це товщина олійної плівки, яка буде на поверхнях тертя.

Зазвичай, на холодному двигуні цієї «плівки» не вистачає, тому згодом пристрій, який так працює, зношується швидше. Ось чому рекомендується дати двигуну трохи попрацювати на холостому ходу, а потім запустити. Але як визначити оптимальну температуру антифризу, олії та самого двигуна?

Найкраще орієнтуватися на обороти двигуна, тому що всі сучасні автомобілі оснащені режимом підігріву, що допомагає антифризу швидше досягти робочих температур. Електронний блок управління спочатку трохи збільшує швидкість, а потім знижує її, коли рідина, що охолоджує, вже нагріта.

Для більшості моделей ми рекомендуємо орієнтуватися на тахометр, а коли обороти двигуна впадуть нижче 1000, майте на увазі, що нагрівання охолоджуючої рідини вже становить близько плюс 30 градусів, а це означає, що масло вже почало нагріватися і густота масла плівки на частинах двигуна, що труться, достатньо. Тоді ви можете почати рух, не переймаючись за авто.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.