Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 18.09.2023

Експерти: У 2025 році кожен четвертий новий електромобіль в Європі буде “Зроблений в Китаї”.

Автомобільні експерти з Технологічного університету Хемніца очікують, що імпорт автомобілів з Китаю в Європу значно зросте. Цього року очікується близько 600 000 автомобілів, а в 2025 році – вже 1,1 мільйона, пояснив у понеділок (18.09.2023) професор Вернер Олле з Автомобільного інституту Хемніца. Це збільшить частку нових реєстрацій з 5,0 до 7,5 відсотка.

Конкуренція для європейських автовиробників зростає, особливо у сфері електромобілів. “Оскільки транспортні засоби, що імпортуються з Китаю, є переважно електромобілями з акумуляторними батареями, частка цього сегмента ринку значно вища”, – заявив Олле. У 2023 році на нього припадатиме майже 20 відсотків нових реєстрацій в Європі. До 2025 року цей показник може зрости до понад 25 відсотків.

Маючи перевагу у вартості в кілька тисяч євро, автомобілі китайських виробників є “абсолютно конкурентоспроможними” не лише з точки зору ціни, але й технологічно. Це стосується, перш за все, технології акумуляторів. У міжнародній конкуренції Китай не тільки користується величезними перевагами в доступності та ціні важливої сировини і акумуляторів для електромобілів, кажуть вони. Розмір внутрішнього ринку також дозволяє виробникам мати великі обсяги та відповідні переваги у витратах.

“У порівнянні з цим, Європа наразі має погані показники”, – пояснив Дірк Фогель з Netzwerk Autozulieferer Sachsen (AMZ). Серед іншого, він згадав високі ціни на енергоносії, безліч нормативних актів і передчасне припинення дії податкових пільг. Це негативно впливає на конкурентоспроможність німецьких та європейських компаній і багаторазово уповільнює впровадження електромобільності.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.