Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 10.09.2023

Екстер’єр електричного позашляховика Peugeot E-3008 розкрили перед офіційним дебютом 12 вересня

Peugeot готує наступне покоління 3008. Оновлена модель покладе початок повністю електричному E-3008, який автовиробник презентує напередодні офіційного дебюту кросовера, що відбудеться 12 вересня.

Це перший повний погляд на оновлену модель ззовні, і вона виглядає як справжній сучасний Peugeot. E-3008 має надтонкі фари головного світла, розташовані високо на передній частині автомобіля, а денні ходові вогні прорізають кузов під ними.Такі денні ходові вогні розташовані по бокам решітки радіатора з унікальним дизайном, на якій розміщено емблему бренду, що знаходиться під логотипом моделі.

Ззаду E-3008 виглядає потужним, з масивним бампером під тонким заднім ліхтарем на всю ширину. Він має кілька динамічних складок на листовому металі, що простягаються від зовнішніх кутів бампера до скла багажника.

Peugeot показав новий інтер’єр 3008 ще на на початку червня цього року (2023). Кросовер отримає новий панорамний i-Cockpit, 21-дюймовий вигнутий дисплей, який доміную над панеллю приладів, схожою на тканину. Очікується, що нове покоління i-Cockpit  з’явиться і в інших майбутніх моделях. Перемикач передач знаходиться на приладовій панелі, затиснутий між кнопкою “старт-стоп” і тонким рядом i-Toggles – 10 сенсорних кнопок, що налаштовуються.

Між сидіннями розташована стилізована центральна консоль з унікальним “містком” кнопок, що з’єднують консоль з панеллю приладів. З боку пасажира є два підстаканники і, схоже, майданчик для бездротової зарядки. На сплющеному кермі розміщені різноманітні кнопки для керування автомобілем та значок GT вздовж нижньої частини.

Ще немає конкретних деталей про силову установку для повністю електричного E-3008. Можемо припустити, що вона має бути схожою на електричну версію 308 – можливі три варіанти повністю електричних силових установок, причому ця модель, ймовірно, матиме більшу потужність і більші акумулятори, а також опцію з двома електродвигунами, що забезпечить повний привід.

Peugeot також запропонує кросовер з м’якою гібридною силовою установкою. Компанія поєднує 1,2-літровий бензиновий двигун з деякими електричними допоміжними системами для отримання комбінованої потужності в 134 кінських сили. Нова шестиступінчаста автоматична коробка з подвійним зчепленням працює з електродвигуном та інвертором, додаючи системі 28 к.с.. Peugeot також має в своєму активі Plug-In гібридну версію, яку можна підзаряджати від зовнішньої електромережі.

Офіційна презентація нового Peugeot E-3008 відбуться у Франції наступного вівторка (12.09.2023) о 12:30 за центральноєвропейським часом.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.