Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 17.07.2023

Екс-гендиректор Porsche в США може очолити Rivian

Колишній генеральний директор Porsche Cars North America Кьєлл Грюнер (Kjell Gruner) приєднається до стартапу електромобілів Rivian на неназваній посаді, повідомляє Automotive News Europe з посиланням на джерела, знайомі з цим питанням.

Минулого тижня Грюнер залишив Porsche USA “за власним бажанням” після того, як отримав цю посаду менше трьох років тому, керуючи американським бізнесом німецького виробника спортивних автомобілів під час пандемії, а також поставивши бренд на шлях досягнення рекорду продажів цього року: очікується, що наступного року дилери продадуть 80 000 одиниць, що майже на 15 відсотків більше, ніж у 2022 році.

До того, як обійняти посаду генерального директора в США, Грюнер був віце-президентом з маркетингу материнської компанії Porsche AG з 2010 року, а до цього обіймав посаду директора зі стратегії в Mercedes-Benz Cars.

Хоча малоймовірно, що колишній генеральний директор Porsche USA замінить засновника і керівника Rivian Ей Джея Скерінга (RJ Scaringe), прихід топ-менеджера з такого культового бренду, як Porsche, підвищить престиж американського виробника електромобілів, який наразі продає повністю електричний пікап R1T і позашляховик R1S з нульовим рівнем викидів, обидва з яких мають стартову ціну понад 70 000 доларів США, що ставить їх у верхню частину ринку.

“Наявність досвідченого ветерана автомобільної промисловості з глибокими знаннями про продаж продуктів високого класу зробить чудеса для бренду”, – сказав Іван Друрі, директор з інсайтів компанії Edmunds.

У дописі на LinkedIn, де він оголосив про свій відхід з Porsche, К’єлл Грюнер сказав, що хоча у нього була чудова команда, чудовий бренд і чудові продукти, коли він працював на німецьку марку, іноді з’являється нова гора, на яку потрібно піднятися, маючи на увазі можливість стати на складніший, ніж будь-коли, кар’єрний шлях.

Якщо інформація виявиться правдивою, то колишній топ-менеджер Porsche USA, ймовірно, матиме багато роботи в Rivian, з огляду на те, як каліфорнійський виробник електромобілів витрачає мільярди доларів, працюючи над запуском нової транспортної платформи R2, а також закладаючи фундамент для другого складального заводу поблизу Атланти, який доповнить нинішній завод у Нормалі, штат Іллінойс.

У першому кварталі цього року виробник R1T, R1S та електричного фургона Amazon Electric Delivery Van (EDV) зазнав збитків у розмірі $1,35 млрд, тоді як дохід склав $661 млн.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.