Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

ЕКС-ІНЖЕНЕРИ SPACEX ПРЕЗЕНТУВАЛИ ПОРТАТИВНИЙ АТОМНИЙ РЕАКТОР

Компанія з Каліфорнії Radiant розробляє компактний портативний і недорогий ядерний мікрореактор потужністю 1 МВт. Розробка дозволить забезпечити енергією жителів віддалених районів, військових та постраждалих від катастроф і катаклізмів.

Компанія була заснована екс-інженерами SpaceX, які торік залучили на проект $1,2 млн.

Ядерний мікрореактор Radiant спроектований так, щоб поміститися в транспортному контейнері, і його можна легко транспортувати по повітрю, на кораблі або по дорозі, пише New Atlas.

Розробка досі на стадії створення прототипу, але за задумом проектувальників такий міні реактор може працювати до 8 років, забезпечуючи достатню потужність для підтримки більше 1000 будинків на блок, а кілька таких реакторів можуть дати енергію цілому місту або військовій базі. Це дозволить також знизити залежність від викопного палива.

У його конструкції використовується сучасне паливо з твердих частинок, яка не плавиться і витримує більш високі температури в порівнянні з традиційним ядерним паливом. Це усуне не тільки викиди нинішніх дизельних генераторів, а й необхідність постійно привозити для цієї мети вантажівки, повні пального.

Крім того, використання гелієвих холодоагентів значно знижує ризики корозії, кипіння і забруднення, пов’язані з більш традиційними водяними холодоагентами.

Джерело: processer.media

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.