Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Електрифікація в Nissan: нова модульна стратегія для електричних та гібридних приводів

Nissan хоче тісніше інтегрувати свої електричні та гібридні приводи з технічної точки зору. Завдяки модульній конструкції витрати на гібридні і електричні моделі (E-Power та EV) мають різко знизитися. Виробник говорить про 30-відсоткове зниження у 2026 році порівняно з 2019 роком. Гібридні автомобілі вже не повинні бути дорожчими за аналогічні автомобілі з ДВЗ. У середньостроковій перспективі витрати на чисті електроприводи також повинні знизитися до рівня двигунів внутрішнього згоряння. Однак японці припускають, що витрати на бензин і дизельне паливо продовжуватимуть зростати.

Зниження витрат стане можливим завдяки модульній системі X-в-1 з трьома компонентами – електродвигуном, інвертором і коробкою передач. Ця технологія буде використовуватися в майбутніх електромобілях. З додатковим модулем коробки передач і ще одним електродвигуном в якості генератора вона підійде для електромобілів.

Також технологію можуть використати послідовні гібриди, в яких бензиновий двигун використовується не безпосередньо для руху, а в якості генератора, який постачає енергію для електродвигуна. Nissan має намір покладатися на обидва технологічні підходи в майбутньому. Гібрид, швидше за все, буде використовуватися в першу чергу в регіонах з недостатньою інфраструктурою зарядки електромобілів.

Окрім модульної конструкції, Nissan також зосереджується на нових компонентах. Наприклад, з’явиться новий електродвигун без постійного магніту, який значною мірою обходиться без рідкоземельних металів.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.