Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Електрифікація поступово просувається в сегмент вантажних автомобілів: Mack Trucks представив середньотоннажну вантажівку MD Electric з солідним запасом ходу

Компанія Mack Trucks, що входить до складу Volvo Group, представила свою останню модель електромобіля на виставці Work Truck Show 2023 в Індіанаполісі, організованій Національною асоціацією виробників вантажної техніки (National Truck Equipment Association). Mack MD Electric – це другий електромобіль компанії, після випуску моделі LR у 2016 році. Середньотоннажна електрична вантажівка є адаптацією дизельної моделі MD.

MD Electric оснащений трифазним електродвигуном, який може розвивати пікову потужність 260 к.с. (194 кВт) і крутний момент до 2 508 Нм. Автомобіль доступний з двома конфігураціями акумуляторів – літій-іонними батареями на 150 кВт-год або 240 кВт-год з нікель-марганцево-кобальт-оксидними батареями, і може проїхати до 225 км на одному заряді з двома батареями або 370 км з трьома батареями. Вантажівка також підтримує зарядку від мережі змінного струму потужністю 19,2 кВт і швидку зарядку від мережі постійного струму потужністю 80 кВт.

MD Electric доступний у конфігураціях Класу 6 або Класу 7, обидві з яких звільнені від сплати 12% федерального акцизного податку, і може перевозити до 8 800 кг вантажу. Автомобіль поставляється з п’ятьма різними варіантами колісної бази для задоволення різних потреб.

Автомобіль побудований з думкою про довговічність, зі сталевим переднім бампером, призначеним для виконання найважчих робіт. Потужні світлодіодні фари забезпечують видимість, а подвійна пневматична підвіска кабіни допомагає водієві згладжувати нерівності. Ергономічне сидіння на пневматичній підвісці та ізоляція навколо кабіни, зводить зовнішній шум до мінімуму.

Джонатан Рендалл (Jonathan Randall), президент Mack Trucks North America, сказав, що MD Electric “приєднується до повного модельного ряду вантажівок класів 6-8, які пропонує Mack, щоб допомогти клієнтам задовольнити їхні потреби”. Нова пропозиція ґрунтується на успіху дизельних вантажівок Mack серії MD і дозволяє клієнтам досягти своїх цілей сталого розвитку, не жертвуючи при цьому довговічністю, надійністю і загальною вартістю володіння, якими славиться продукція Mack.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.