Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

ЕЛЕКТРИЧНА DACIA SPRING ОБІГНАЛА З ПРОДАЖУ LOGAN ТА DUSTER

Дешевий електромобіль Dacia Spring «підірвав» як мінімум один європейський ринок. За підсумками листопадових продаж цей хетчбек на батарейках виявився найпопулярнішим автомобілем у рідній для себе Румунії, обігнавши Logan та Sandero.

Так, минулого місяця на румунському ринку було продано 1195 одиниць Dacia Spring. Колишній лідер продажу  – Dacia Logan – розійшовся тиражем 1085 шт. А ось Duster замкнув трійку лідерів – з показником 749 шт. Що стосується ще одного румунського бюджетника, він розташувався як четверте місце – Sandero, 607 шт. Загалом у 11-му місяці 2021 року в Румунії було зареєстровано 11 480 нових автомобілів (на 13,38% менше ніж, у листопаді 2020 року).

Така велика популярність Dacia Spring обумовлена ціною. У Румунії рекомендована виробником вартість становить 19 100 євро (поки тут продається тільки старша версія Comfort Plus, а більш дешева Spring Comfort – за 16 800 євро – повинна з’явитися пізніше), але з урахуванням щедрої держсубсидії електромобіль доступний покупцям рівно вдвічі дешевше. В інших країнах ЄС, втім, Спрінг теж можна купити за недорого: у Німеччині – за ціною майже від 11 000 євро, у Франції – від 12 000 євро.

До речі, у Румунії постачання Dacia Spring розпочалося на початку листопада. Водночас станом на той же місяць виробник відрапортував, що отримав на електромобіль 40 000 замовлень по всій Європі. За підсумками жовтневих продажів Спрінг увірвався в трійку найпопулярніших «електричок» Старого Світу, а в Італії взагалі зайняв перше місце в сегменті.

З характеристиками Dacia Spring можна ознайомитись тут.

Джерело: nextcar.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.