Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Електричний фургон з електромоторами в колесах

Американський стартап Indigo Automotive представив на виставці CES 2022 електричний фургон Indigo Flow із електричним приводом в маточинах коліс. Пропонуються два варіанти: Indigo Flow та Indigo Flow Plus.

Водій в такому автомобілі сидить посередині. У Flow Plus вантажний відсік, відокремлений від кабіни, починається позаду нього. пасажирська версія дозволяє прийняти до п’яти пасажирів. Троє можуть розміститися на багатомісному сидінні другого ряду, позаду якого знаходяться два окремих сидіння. Розсувні двері з обох сторін автомобіля призначені для зручного входу та виходу.

Технічною основою є платформа, яка може бути гнучко сконструйована з приводами в маточинах чотирьох коліс. Електродвигун, трансмісія і підвіска об’єднані в один модуль прямо в колесі. Його можлива вихідна потужність може скласти від 22 кВт до 88 кВт (120 к.с.). З батареєю ємністю 40 кВт/год можливий запас ходу становить понад 400 кілометрів.

Дизайн для розробляють Indigo Flow і Flow Plus розробляють Ерік Оберс – раніше він працював у Porsche і Lucid, і Х’ю Робінсон, який працював у Porsche і General Motors, . Інформації про готовність до серійного виробництва та можливий вихід на ринок електрокарів поки немає.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.