Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Електричний центральний привід: ZF постачає “Cetrax lite” першому клієнту

Компанія ZF розпочала виробництво електричного центрального приводу “Cetrax lite” для легких комерційних автомобілів у Фрідріхсхафені. Першим клієнтом стала компанія Isuzu. Японський виробник комерційних автомобілів використовує цю трансмісію у своїй новій вантажівці ELF EV. Подальші замовлення надійшли з Азії та Америки.

Виробник автомобільних компонентів використовує синергію від розробки та виробництва приводів для електромобілів для високоінтегрованого приводу. Це дозволяє виробникам електрифікувати існуючі автомобільні платформи для легких комерційних автомобілів вагою до 7,5 тонн. “Cetrax lite” має пікову потужність 150 кВт / 204 к.с., а також крутний момент 1500 ньютон-метрів і характеризується невеликою вагою – близько 120 кілограмів.

CeTrax lite – це компактна і легка трансмісія ZF для мікроавтобусів і легких вантажівок. Електронний блок керування та інвертор повністю інтегровані. Що стосується електричних компонентів, ZF покладається на масштабовані рішення з сектору легкових автомобілів і перевіряє їх для комерційних транспортних засобів. CeTrax lite можна комбінувати зі стандартними осями і загальними передавальними числами.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.