Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 07.07.2023

Електричний GMC Hummer представлений як військова версія GM Defense EMCV

General Motors Defense представила новий електричний військовий концепт-кар (EMCV), який являє собою електричний GMC Hummer EV з деякими модифікаціями для військового використання.

Електромобіль зовні схожий на бензинову бойову машину піхоти (БМП) на базі Chevy Colorado ZR2, яка була представлена у 2020 році. Але цей звір більший, ймовірно, важчий і, перш за все, досить тихий.

Під зеленою військовою лівреєю – те саме шасі та система електричного приводу, що й у Hummer EV, тобто три електродвигуни, які здатні розвивати сумарну потужність 1000 к.с., і масивна дворівнева батарея Ultium ємністю 212 кВт-год (205 кВт-год корисної).

Breaking Defense цитує представника GM Defense, який заявив, що такий електромобіль може проїхати до 300 миль (тобто 480 км) на повному заряді, і що він оснащений дизельним генератором потужністю 12 кВт для обмеженої зарядки.

Всередині немає жодних зручностей, які можна знайти в пасажирській версії GMC: Трубчастий каркас безпеки захищає водія та п’ятьох пасажирів у разі перекидання, є ремені безпеки.

Амортизатори Fox замінили стандартну пневматичну підвіску, гальмівна система була модернізована, а кути з’їзду і розвороту були покращені для підвищення прохідності на бездоріжжі. Він також їздить на 37-дюймових шинах і має 46-дюймове гарматне кільце.

Це робить EMCV на базі Hummer EV саме тим, що випливає з його назви: концептуальним транспортним засобом, створеним для програми армійських електричних легких розвідувальних машин (eLRV).

“Ми намагаємося показати, що є в межах можливого, щоб розпочати дискусію і допомогти сформувати майбутні вимоги”, – сказала представник компанії в інтерв’ю Breaking Defense. “Вони бачать різні варіанти і те, як вони можуть їх адаптувати”.

Мілітаризований Hummer EV розробляється вже майже два роки, але подробиць про нього майже немає.

Дуже малоймовірно, що EMCV потрапить на цивільний ринок, як це сталося з оригінальним Humvee на початку 1990-х років. Тоді також завдяки такому собі Арнольду Шварценеггеру. Тим не менш, буде цікаво подивитися, як технологія електромобілів, розроблена для цивільного використання, проявить себе в армії.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.