Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Електричний Jeep Avenger. Початок шляху

Маленький Jeep – перша повністю електрична модель для Європи. Jeep хоче стати «провідним брендом електрифікованих позашляховиків». До кінця 2025 року культовий бренд випустить на ринки Північної Америки та Європи чотири повністю електричні позашляховики. До 2030 року всі джипи, що продаються в Європі, і половина тих, що продаються в США, будуть електричними.

Бренд Stellantis представив свій перший повністю електричний позашляховик для Європи: прем’єра Jeep Avenger (укр. месник) запланована на Паризькому автосалоні в середині жовтня. Jeep Avenger стоїть нижче Renegade – найменшого автомобіля марки. Вихід на ринок запланований на початок 2023 року. «Новий Avenger запропонує можливості бренду Jeep у форматі, який підходить для європейського ринку», — сказала Антонелла Бруно, голова Jeep Europe Stellantis.

Представники Jeep говорять про запас ходу в 650 кілометрів. Точні технічні деталі ще не розголошені, але обіцяють «запропонувати вражаючі значення кліренсу, а також кутів нахилу та рампи для свого сегмента, і в той же час сучасний і технологічно просунутий інтер’єр з великою кількістю простору».

Jeep Recon і Jeep Wagoneer 

Для ринку Північної Америки компанія Jeep представила додаткові новинки: Jeep Recon має мати 100-відсотковий повний привод і водночас бути на 100 відсотків вільним від шкідливих викидів. Для цього він отримав, серед іншого, електричне блокування диференціала, захист днища, буксирувальні гаки та позашляхові шини.

«Новий, повністю електричний Jeep Recon здатний подолати могутню дорогу Рубікон, одну з найскладніших позашляхових трас у Сполучених Штатах, і прибути до мети з достатнім запасом ходу, щоб повернутися до міста та зарядитися енергією. », – впевнено стверджують у Jeep.

Сімейство Wagoneer також приростає новими учасниками: запас ходу Jeep Wagoneer становить 650 кілометрів, потужність 600 к.с. і прискорення від нуля до 96 кілометрів на годину приблизно за 3,5 секунди. Обидва SUV будуть представлені публіці в 2023 році, а виробництво почнеться в 2024 році.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.