Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Електричний KIA EV6 перевершив Tesla Model S і встановив новий рекорд Гіннесса

Цей рекорд дозволив KIA EV6 перевершити Tesla Model S на п’ять годин.

Електричний кросовер KIA EV6 встановив новий рекорд Гіннесса за найкоротшим часом зарядки, долаючи відстань від Нью-Йорка до Лос-Анджелеса. Щоб проїхати США зі сходу на захід, команді знадобилося 7 днів, з яких лише 7 годин 10 хвилин та 1 хвилину автомобіль знаходився на зарядці.

Цей рекорд дозволив KIA EV6 перевершити Tesla Model S на п’ять годин. Навесні 2015 року був зафіксований попередній рекорд на найкоротший час зарядки, необхідний для перетину США на електромобілі. Рухаючись тим самим маршрутом, автомобілю Tesla Model S P85D знадобилося 12 годин 48 хвилин і 19 секунд на зарядку акумуляторів.

Імовірно, для заїзду було обрано топову задньопривідну версію KIA EV6 із запасом ходу близько 480 км. Вона оснащена двигуном потужністю 229 л. з 350 Нм крутного моменту та акумуляторною батареєю ємністю 77,4 кВт•год.

KIA EV6 може заряджатися від звичайних побутових розеток, а також зарядних станцій з напругою 400 і 800 вольт. В останньому випадку п’ятихвилинна зарядка продовжує запас ходу на 100 км, а до 80% акумулятор заряджається всього за 18 хвилин.

Особливістю KIA EV6 також є можливість живлення побутової техніки та електроніки.

Джерело: www.ixbt.com

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.