Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Електричний Passat дебютує на CES

Близький до серійного виробництва концепт ID.Aero натякає на те, як буде виглядати майбутній електричний середньорозмірний седан. VW представить електричний Passat на виставці CES 2023, а потім запустить його в Китаї. Після цього модель зійде з конвеєра в Емдені для європейського ринку. 

Концепт багато в чому відповідає майбутній серійній моделі і узгоджується з концептом салону  “ID. Vizzion” і і концептуальним седаном “ID. Space Vizzion”. 

В основу серійної моделі Volkswagen поклав модульну електричну платформу (MEB). Відповідно, технологія базується на вже знайомих моделях ID. Акумуляторна батарея має чисту ємність 77 кВт-год і, завдяки оптимізованій аеродинаміці, має забезпечити пробіг 620 кілометрів згідно з WLTP.

Довга колісна база електричного Passat також вміщує найбільшу батарею MEB на 111 кВт-год, яку і було анонсовано для ID.Buzz. VW вказує коефіцієнт лобового опору (cW) 0,23, що важливо для забезпечення запасу ходу. ID.Aero має цифрову мережу і може оновлюватися по повітрю. Крім того, модульна система забезпечує короткі звіси та довгу колісну базу для більшого внутрішнього простору.

Візуально п’ятиметрова модель є типовим представником сімейства ID. Передній капот сильно вигнутий, а між світлодіодними матричними фарами встановлена світлова смуга у вигляді сот. Нижня лінія вікна вигнута, 22-дюймові двоколірні колісні диски в турбінному стилі обертаються в розширених колісних арках. Численні лінії формують дизайн боковини, а класичні дверні ручки замінені сенсорними поверхнями з підсвічуванням. Дах має пологий нахил до задньої частини.

Концепт-кар пофарбований у світло-блакитний металік, який переливається золотистим кольором залежно від кута освітлення. Для контрасту дах має глянцевий чорний колір.

Volkswagen вже працює над серійною моделлю. Версія седана електричного Passat має камуфльовану передню частину з обклеєною радіаторною решіткою і фарами. Під камуфляжною плівкою виділяються вузькі фари, які зведені ще більше до центру. Як і на концепті, передній капот виглядає вигнутим, а збоку видніються дверні ручки та заглиблені накладки.

Бічні дзеркала замість розмістилися на більш масивній опорі. Задня частина віконного контуру складається з більш масивної D-подібної стійки. Запропонований “вигин Гофмейстера” в трикутнику заднього скла зроблений лише з метою маскування; тут лінія продовжує проходити горизонтально. Ліхтарі ззаду заходять далеко в багажник, але значно вужчі, ніж у концепт-кара На фартуху все ще є вихлопні труби, які, звичайно, встановлені лише з метою маскування, щоб трохи збити нас з пантелику до остаточного розкриття зовнішності автомобіля.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.