Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Електричні приводи від ZF: новий електродвигун із високою постійною потужністю

Акумулятор — не єдина важлива річ в електромобілі. Крім нього є ще великий потенціал в електродвигуні. ZF представляє свою модель електричного двигуна для 2025 року.

Розробник і постачальник автомобільних компонентів компанія ZF представила новий електродвигун з високою питомою потужністю. Однією з особливостей є масляне охолодження, яке знаходиться в безпосередньому контакті  з мідними стрижнями і призначене для забезпечення особливо високої тривалої продуктивності. Розробники обіцяють значення на рівні 85 відсотків від максимальної продуктивності. Також можна відмовитися від важких рідкоземельних елементів.

Крім того, для магнітів використовується спеціально розроблена технологія намотування, яка, як кажуть, займає приблизно на десять відсотків менше місця, ніж звичайна. За даними ZF, лише обмотка приблизно на 50 відсотків менша, ніж раніше. Використання сировини зменшується приблизно на десять відсотків завдяки так званій «плетеній намотці». Зрештою, запас ходу всього транспортного засобу також збільшується завдяки вазі.

Окрім двигуна, компанія з Боденського озера представила інші компоненти приводу для електромобілей. До них відносяться високовольтний перетворювач і коаксіальний редуктор. Повна система буде готова для постачання на ринок у 2025 році.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.