Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Електрокари через 5 років переважатимуть на ринку Європи

Консалтингова фірма AlixPartners прогнозує, що через п’ять років у Європі продажі електрокарів перевищать кількість реалізованих автомобілів із двигуном внутрішнього згоряння.

Інвестиції подвоїлися протягом двох останніх років і досягнуть 526 млрд доларів у 2026 році”, – наводить газета Le Figaro дані дослідження AlixPartners. “Це половина всіх інвестицій у промисловість”, – заявив генеральний директор французького підрозділу AlixPartners Лоран Петизон в ефірі каналу BFM.

До 2028 року продаж електричних автомобілів у Європі досягнуть 55%. На світовому рівні такий результат очікується лише до 2035 року, заявляють експерти. До 2035 року на продажі електрокарів у світі припадатиме 54% за 8% в даний час. До цього терміну, стверджують в AlixPartners, 85% продажів у Європі займатимуть такі машини. У Північній Америці їхня частка становитиме 62%, у Китаї – 64%.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.