Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Електролітак Rolls-Royce встановив рекорд швидкості у своєму класі

Британська індустріальна компанія Rolls-Royce plc, яка є виробником авіаційних двигунів, оголосила, що її малий електролітак Spirit of Innovation встановив світовий рекорд швидкості у своєму класі.

Як йдеться у заяві компанії, літак досяг швидкості 623 км на годину під час випробувального польоту.

Незалежна експертиза Світової федерації авіаспорту поки не підтвердила рекорд, але якщо це правда, то йдеться про найвищу швидкість, якої колись досягав електролітак.

Політ проходив 16 листопада на авіабазі Боскоум-Даун у графстві Вілтшир. За штурвалом був пілот Філ О’Делл, який назвав політ визначною подією у своїй кар’єрі.

У Rolls-Royce стверджують, що літак компанії перевищив минулий рекорд, встановлений електропланом німецької Siemens у 2017 році, на 213 км/год. Літак також побив окремі рекорди на дистанції в 3 та 15 км та за швидкістю набору висоти до 3000 м. Літак зумів набрати цю висоту за 202 секунди, випередивши попереднього рекордсмена на хвилину.

У літаку Rolls-Royce встановлений електродвигун потужністю 400 кіловат, це зразковий еквівалент 535 кінських сил. У компанії стверджують, що акумулятор у літака найбільш місткий у всій малій авіації – його вистачило б для одночасного заряджання 7500 смартфонів.

Після кліматичної конференції COP26, де весь світ погодився, що необхідно діяти, це ще одне досягнення, яке наблизить загальні викиди від авіації до нульового значення“, – заявив голова компанії Воррен Іст.

Це крок до реалізації наших амбіцій щодо застосування високих технологій, необхідних суспільству для зниження викидів від повітряного, наземного та морського транспорту“, – додав він.

Британская индустриальная компания Rolls-Royce plc, являющаяся производителем авиационных двигателей, объявила, что ее малый электросамолет Spirit of Innovation установил мировой рекорд скорости в своем классе.

Как говорится в заявлении компании, самолет достиг скорости 623 км в час во время испытательного полета.

Независимая экспертиза Всемирной федерации авиаспорта пока не подтвердила рекорд, но если это правда, то речь идет о наиболее высокой скорости, которой когда-то достигал электросамолет.

Полет проходил 16 ноября на авиабазе Боскоум-Даун в графстве Уилтшир. За штурвалом был пилот Фил О’Делл, назвавший полет выдающимся событием в своей карьере.

В Rolls-Royce утверждают, что самолет компании превысил прошлый рекорд, установленный электропланом германской Siemens в 2017 году, на 213 км/ч. Самолет также побил отдельные рекорды на дистанции в 3 и 15 км и по скорости набора высоты до 3000 м. Самолет сумел набрать эту высоту за 202 секунды, опередив предыдущего рекордсмена на минуту.

В самолете Rolls-Royce установлен электродвигатель мощностью 400 киловатт, это образцовый эквивалент 535 лошадиных сил. В компании утверждают, что аккумулятор у самолета самый вместительный во всей малой авиации – его хватило бы для одновременной зарядки 7500 смартфонов.

После климатической конференции COP26, где весь мир согласился, что необходимо действовать, это еще одно достижение, которое приблизит общие выбросы от авиации к нулевому значению“, – заявил глава компании Уоррен Ист.

Это шаг к реализации наших амбиций по применению высоких технологий, необходимых обществу для снижения выбросов от воздушного, наземного и морского транспорта“, – добавил он.

Джерело: www.bbc.com

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.