Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Електромобільність: Південна Корея лідирує за кількістю патентів на акумулятори

Східноазійські групи лідирують за кількістю патентних заявок на ключову технологію електромобільності. Минулого року Німецьке відомство з патентів і торгових марок (DPMA) отримало загалом 4 651 нову заявку на технології акумуляторних батарей, про що повідомило федеральне відомство в понеділок у Мюнхені. На першому місці опинилася Південна Корея з 1 155 новими розробками, за нею йде Японія з 955. Німецькі компанії та розробники посіли третє місце у себе на батьківщині з 898 заявками.

Південна Корея, Японія і Китай вважаються трьома технологічними лідерами у виробництві акумуляторів; це також відображено в патентній статистиці. Найбільше заявок на DPMA подала корейська компанія LG Energy Solution, що входить до групи LG, – 768. Китайський виробник CATL посів друге місце з 295 заявками, за ним йдуть BMW (175) і VW (125).

За останні десять років кількість патентних заявок на акумуляторні технології зросла семимильними кроками: у 2013 році їх було лише 1 889, що менш ніж удвічі менше, ніж у 2022 році. Однак, за даними DPMA, інші країни також випереджають Німеччину за динамікою інновацій: кількість внутрішніх заявок у 2022 році зросла на добрих одинадцять відсотків порівняно з попереднім роком. У цьому відношенні Південна Корея також опинилася на першому місці зі збільшенням заявок більш ніж на дві третини (69,9%), випередивши США (плюс 43,3%), Китай (плюс 40,6) і Японію (плюс 23,3).

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.