Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Електромобіль з запасом ходу 700 км приїхав в Європу: Xpeng почала поставки флагманського седана P7

Компанія Xpeng почала поставки свого флагманського седана Xpeng P7 в Європу, що підкреслює прагнення китайського виробника електромобілів до розширення на міжнародному рівні.

Партія Xpeng P7 була відправлена з південного китайського міста Гуанчжоу в Норвегію. Це перший випадок, коли Xpeng відправила свій флагманський седан на ринок за межами Китаю. Норвегія є першим міжнародним ринком для Xpeng, і вона вже поставила тамтешнім покупцям кілька одиниць свого позашляховика Xpeng G3. Згідно з офіційними урядовими даними, в 2020 році 54% всіх проданих в Норвегії нових автомобілів були електричними, що робить цей ринок привабливим для автовиробників. Суперник Xpeng компанія Nio також планує почати поставки автомобілів в Норвегію в цьому році.

Xpeng зазначила, що локалізована норвезька версія P7 зійшла з конвеєра на заводі Zhaoqing в провінції Гуандун на півдні Китаю. Автовиробник з Гуанчжоу також повідомив в прес-релізі, що він прискорює темпи створення повномасштабного норвезького підприємства, яке включає обслуговування клієнтів, продажі, доставку, послуги та зарядні пристрої.

Xpeng нарощує виробничі потужності і запускає нові моделі, оскільки конкуренція на ринку електромобілів Китаю посилюється. У цьому місяці Xpeng заявила, що планує подвоїти виробничі потужності на одному зі своїх ключових заводів. Раніше в цьому році компанія випустила ще один седан під назвою P5, який продається за нижчою ціною, ніж Tesla Model 3.

У липні Xpeng заявила, що відвантажила 8 040 автомобілів – це місячний рекорд і зростання на 228% проти аналогічного періоду минулого року.

Детальні характеристики Xpeng P7 з запасом ходу 700 км ви можете знайти в нашому анонсі. У Китаї топова версія коштує менше 40 000 доларів.

Джерело: www.ixbt.com

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.