Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Електромобілі Peugeot отримали збільшений запас ходу

Компанія Peugeot оновила свої субкомпактні електромобілі e-208 і e-2008. Щоб зробити хетчбек і кросовер більш далекобійними, фахівцям французької марки довелося внести низку конструктивних змін.

Для меншої витрати енергії систему клімат-контролю доповнили датчиком вологості, що дасть змогу частіше активувати режим рециркуляції. Також було змінено передавальне число редуктора на електродвигуні і замінено шини. Тепер обидва електромобілі використовують нову гуму зі зниженим опором коченню (клас А+). У Peugeot e-208 вони діаметром 16 дюймів, у Peugeot e-2008 — 17 дюймів.

 

В результаті запас ходу хетчбека зріс до 362 км (+20 км), кросовера — до 345 км (+25 км). При цьому, за розрахунками виробника, максимальне збільшення становитиме 40 км, але тільки в міських умовах і за температури близької до нуля.

Що стосується силових установок, то тут все як і раніше: один електромотор потужністю 136 к.с. (260 Нм) і акумуляторний блок на 50 кВт·год з підтримкою зарядки потужністю до 100 кВт. Час заряду батареї до 80% — 30 хвилин.

Джерело: www.autocentre.ua
Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.