Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 17.12.2021

ЕЛЕКТРОМОБІЛІ TESLA НАВЧИЛИСЯ ВИЗНАЧАТИ ЗНОШУВАННЯ ШИН (ЯКЩО ТОЧНІШЕ – ГЛИБИНУ ПРОТЕКТОРА)

Електромобілі Tesla отримали функцію, якої немає жодної іншої машини у світі – а саме, контроль стану протектора шин. Іншими словами, коли гума зітреться, машина одразу ж повідомить про це власнику!

Щоб додати унікальну систему, виробнику не довелося ставити будь-яке обладнання – достатньо було внести певні зміни до програмного забезпечення автомобілів.

Система моніторингу зносу шин схожа на роботу знаменитого контролю тиску в гумі. Але принцип все ж таки відрізняється. У міру зношування протектора покришка стає меншою в діаметрі. Відповідно, колесу з часом доводиться робити більше обертів. На око це, звичайно, не побачиш, а от електроніка може відслідковувати відповідні зміни. І ось на підставі цих даних працює нова функція.

Щойно колесо почне вичерпувати ліміт за кількістю обертів, на бортовому комп’ютері з’явиться інформація про те, що необхідно перевірити стан протектора шини. Швидше за все, гуму доведеться замінити у такому разі.

Однак, це ще не все. Виявляється, система може визначати навіть нерівномірність зношування різних шин!

Вище представлений скріншот приладової панелі, на якому показано, як виглядає повідомлення про зношування гуми. Бортовий комп’ютер повідомив, що висота протектора задніх покришок недостатня і запропонував «запланувати перевірку шин та напрямки їхнього обертання».

Передбачається, що у маси незвичайне оновлення Тесла пустить у найближчі кілька тижнів.

Джерело: nextcar.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.