Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 23.03.2023

Електромобільність: Twaice та Vispiron Systems відкрили лабораторію акумуляторів

У вівторок Twaice та Vispiron Systems відкрили спільну лабораторію акумуляторів у Мюнхені. Згідно зі спільною заявою двох компаній, “Мюнхенська лабораторія акумуляторів” слугуватиме для аналізу поведінки акумуляторів та оптимізації їх розробки.

Основна увага приділяється тестуванню літій-іонних акумуляторів з точки зору продуктивності та стабільності в умовах заданих впливів навколишнього середовища. Основна увага приділяється аналізу різних типів елементів в батареї, при струмі від одного до декількох сотень ампер, потужності охолодження 40 кВт і з використанням десяти температурних камер. Завдяки більш ніж 100 доступним вимірювальним каналам і температурам від мінус 20 градусів Цельсія до плюс 80 градусів Цельсія, це дозволить створити один з найважливіших і технологічно передових центрів компетенції в галузі акумуляторних батарей в Німеччині, йдеться в повідомленні.

У повідомленні йдеться, що на площі понад 100 квадратних метрів лабораторія дозволить проводити аналіз декількох типів акумуляторів і хімічного складу батарей, тестування параметрів і терміну служби, термоциклічні випробування, а також календарні або циклічні випробування на старіння (електричне, теплове або комбіноване).

“Мюнхенська лабораторія акумуляторів зробить важливий внесок у глибокий аналіз старіння та поведінки акумуляторів. Як частина Центру досліджень акумуляторів Twaice, ми зможемо вдосконалити наше програмне забезпечення і разом з нашим партнером Vispiron зробити важливий внесок у розвиток кліматично безпечної мобільності та енергетики”, – сказав Міхаель Бауманн, керуючий директор Twaice.

Twaice стверджує, що є провідним світовим постачальником програмного забезпечення для аналізу акумуляторів. Існуюча лабораторія акумуляторів компанії вже два роки ефективно і швидко параметризує моделі для автовиробників, клієнтів енергетичного сектору та інших компаній.

Vispiron Systems є партнером з розробки для відомих виробників та постачальників у цій галузі. Згідно із заявою, електронні лабораторії постачальника науково-дослідних послуг з 2019 року допомагають надавати більше можливостей для тестування на зростаючому ринку електромобілів.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.