Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Забудовників у Великобританії зобов’язали оснащувати житло зарядними пристроями для електромобілів

Новий норматив набирає чинності вже з наступного року.

Уряд Великобританії хоче заборонити продаж традиційних бензинових і дизельних автомобілів та вантажівок до 2030 року, а гібриди дозволені до 2035 року. Щоб прискорити процес переходу на електротранспорт, на законодавчому рівні впроваджено новий стандарт для забудовників.

В Англії зараз не вистачає зарядних пристроїв. Розміщення зарядних станцій на острівній частині Великобританії є досить складним завданням, через обмежену територію та високу щільність забудови. Тому прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон оголосив про нові закони, які вимагають, щоб усі нові будинки та будівельні споруди включали зарядні пристрої для електромобілів як обов’язкову частину готового закладу.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.