Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Забуті концепти: Honda Gear Concept (2013)

В концепті 2013-го року чітко видно лінії пізніших автомобілів. Починаючи з фар і задніх ліхтарів … Вам подобається Honda e? Повністю електричний міський автомобіль японського виробника дебютував у 2019 році з круглими фарами, формами кей-кара, великим простором, заднім приводом і футуристичними на той час технологіями.

Але чи знаєте ви, який прототип передбачив його (принаймні частково)? Це було вже досить забутий екземпляр – Honda Gear Concept, який  який дебютував на канадському автосалоні в Монреалі в січні 2013 року. Відтоді минуло рівно десять років, але його лінії та дизайн досі здаються актуальними. 

Практичний і футуристичний

У 2013 році інженери Honda мали на увазі дуже специфічний проект: вони хотіли створити автомобіль, який би сподобався майбутньому поколінню молодих людей, яких вони назвали “покоління Y”.

Це вимагало великої відданості та уяви, щоб передбачити лінії автомобілів майбутнього. Водночас, вони також повинні були триматися реальності, щоб дати цьому новому проекту хоча б невеликий шанс на серійне виробництво.

Дизайнери розірвали всі існуючі малюнки, а потім почали проектувати нові лінії на чистому аркуші паперу. Після багатьох спроб і помилок результатом став невеликий тридверний хетчбек з відносно низьким дахом, витонченими формами і великою кількістю технологій на борту, які також можна було налаштувати до найдрібніших деталей.

Цей концепт вивів в реальний світ багато майбутніх лінійок пізніших автомобілів компанії, запозичивши передні фари, задні ліхтарі, дзеркала заднього виду і дизайн двоколірних легкосплавних дисків.

Концепт був оснащений гібридною силовою установкою (про електричну силову установку ще не йшлося), і сьогодні ви можете побачити його лінії на дорозі в двох дуже різних автомобілях.

Перш за все, і знову ж таки, в нинішній Honda e, маленькому японському автомобілі з нульовим рівнем викидів. А також в останньому поколінні Honda Jazz, нещодавно оновленому для 2023 року.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.