Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Забуті концепти: Peugeot Quasar (1984)

Однією з найбільших загадок людства завжди було майбутнє. Уявляти, що може бути після сьогодення, і прогнозувати технології, які чекатимуть на нас у тому майбутньому, стало хобі для людства. Фільми, телесеріали, ігри і навіть автомобілі можуть приймати різні форми, щоб задовольнити нашу цікавість.

Людство створило багато концептів, щоб заглянути в автомобільне майбутнє, сьогодні в програмі – Peugeot Quasar.

Quasar, представлений на 65-му Паризькому автосалоні в 1984 році, мав схожі деталі з ралійним автомобілем 205 T16 французького виробника. Особливістю “Квазара”, однак, був його інноваційний дизайн.

Двигун з середнім розміщенням міг передавати всю свою потужність на всі чотири колеса через п’ятиступінчасту механічну коробку передач. Чотирициліндровий двигун з подвійним турбонаддувом розвивав 600 к.с., а диференціали підвищеного тертя на обох осях покращували керованість.

За словами представників Peugeot, кузов був виготовлений лише з вуглецевого волокна та кевлару. Зовнішній дизайн автомобіля розроблений відомим дизайнером Жераром Вельтером (Gerard Welter). Модель, яка відрізнялася високою аеродинамічною ефективністю, і зараз виглядає досить симпатично за сучасними мірками.

Салон має й інші цікаві деталі: його спроектував ще один відомий дизайнер – Поль Брак (Paul Bracq). Привертає увагу червона шкіряна оббивка, цифрове оформлення приладів та ЕПТ-монітор для навігації. Брак просто встановив посеред салону великий ламповий телевізор.

На жаль, модель так і не була запущена у виробництво. Однак дизайн залишився у вигляді концепту і сьогодні його можна побачити в музеї L’Aventure Peugeot.

Автор: Mert Gökhan, джерело: de.motor1.com

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.