Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 28.03.2023

Завантаження потужностей автомобільних заводів в Європі продовжує падати

Минулого року європейські автомобільні заводи знову працювали на низьких потужностях. За підрахунками консалтингової компанії Inovev, в середньому вони виробили 58% від своєї максимальної потужності. Потенційно заводи могли б виробити 23,15 мільйона одиниць, але фактичний випуск склав 13,4 мільйона автомобілів. До уваги бралися заводи в ЄС, Великобританії та Туреччині.

Tesla, Tata і Magna, а також Ford, Renault-Nissan і Stellantis особливо постраждали від надлишкових потужностей минулого року з різних причин. Краще, ніж у середньому по галузі, були завантажені заводи Hyundai-Kia, Toyota, BMW, Geely, VW, Suzuki та Mercedes.

Завантаженість заводів падала з 2017 року, коли вона становила 85%, але в перший рік Корони 2019 року вона знизилася до 81%. У два наступні роки цей показник становив 62% і 59%. Пізні наслідки пандемії та війни в Україні завадили відновленню у 2022 році. Крім того, галузь переводить свої заводи на виробництво електромобілів, що призвело до тимчасового спаду виробництва.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.