Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Замовлення на «Ґелендваґен» припинили приймати через багаторічні черги

Чекати доводиться до четвертого кварталу 2024 року.

Компанія Mercedes-Benz призупинила прийом замовлень на позашляховики G-Class, оскільки завод Magna Steyr в австрійському Граці не справляється із попитом на цю модель. Сьогодні при оформленні попереднього замовлення на «Ґелендваґен» чекати доводиться до четвертого кварталу 2024 року.

За даними Motor.ru, є низка причин: глобальний дефіцит напівпровідників, проблеми з логістикою компонентів та обмежені виробничі потужності на складальному підприємстві. При цьому культовий автомобіль б’є рекорди продажів: минулого року по всьому світу було продано 41 174 таких позашляховиків. Це найкращий результат з моменту запуску оригінальної моделі з індексом W460 у 1979 році.

Нагадаємо, Mercedes-Benz вже запустив у розробку повністю електричну версію Geländewagen, яка вийде у 2024 році. Крім того, готується рестайлінг поточного покоління автомобіля, який отримає новий бампер, інші вентиляційні отвори, змінений капот і таке інше.

Джерело: www.ixbt.com

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.