Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Запас електродвигунів Ford для перетворення ДВЗ-автомобілів на електромобілі розпродано в рекордні терміни

Нагадаємо, що минулого тижня компанія Ford привернула увагу всіх шанувальників електротранспорту, розпочавши продаж електродвигуна Eluminator e-crate. Він видає 281 кінських сили і 433 Ньютон-метри крутного моменту. Ціна цього пристрою складає $3900.

Щоб привернути увагу до цього продукту, Ford представила версію ретро-пікапу F-100, яка була оснащена електродвигуном Eluminator, наблизивши його характеристики до характеристик нового Mustang Mach-E GT. Це був лише одиничний зразок автомобіля, що демонструє нову концепцію без планів початку серійного виробництва.

Проте, ідея настільки сподобалася автолюбителям у США, що вся партія електродвигунів Eluminator e-crate була розпродана в лічені дні. На сьогодні на складі не залишилося жодного екземпляра.

Тим, хто не встиг придбати електродвигун Eluminator, не варто впадати у відчай. Компанія Ford заявила, що незабаром представить нову велику партію цих електродвигунів до магазинів для легкої заміни ДВЗ в автомобілях компанії. Рекомендується також зареєструватися онлайн, щоб отримувати повідомлення про випуск нових партій.

Джерело: gagadget.com

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.