Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Запас ходу на електричній тязі – 800 кілометрів

MAN представляє майже серійний прототип далекобійної електричної вантажівки на IAA Commercial Vehicles. Запас ходу має становити до 800 кілометрів.

Заряджай швидко, їдь далеко

Електрична вантажівка готова до майбутньої зарядки мегаватами і придатна для перевезень на далекі відстані. MAN обіцяє щоденний пробіг від 600 до 800 кілометрів. Пізніше запас ходу збільшиться до 1000 кілометрів. Електрична вантажівка MAN також набирає додаткові бали за низькі експлуатаційні витрати, не в останню чергу завдячуючи електричному приводу.

Майбутній MAN E-Truck також ні в чому не поступається сьогоднішній дизельній вантажівці, коли мова йде про різноманітність застосувань і можливих концепцій кузова: транспортування охолоджених продуктів без CO₂ на великі відстані буде настільки ж можливим, як вивіз відходів у місті або повністю електричне транспортування матеріалів до будівельного майданчика.

Електричну вантажівку супроводжує нова концепція MAN eMobility Consulting, в рамках якої надається вся необхідна інформація для переходу на електричну тягу. На додаток до консультацій щодо транспортного засобу концепція також включає розгляд конкретних умов експлуатації для клієнта, оптимізацію витрат, аналіз маршруту, оптимізацію автопарку та, на основі цього, необхідні поради щодо зарядної інфраструктури.

У майбутньому MAN також покладатиметься на вантажівки з електроприводом для перевезень на великі відстані. 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.