Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Запас ходу 120 км, потужність 27 к.с. і швидкість 100 км/год лише за 4700 доларів. Електромобіль Chery QQ Ice Cream надійшов у продаж в Китаї

Топова версія зі збільшеним запасом ходу оцінена у 6900 доларів.

Сталося те, що анонсувала компанія Chery близько двох тижнів тому: у вільний продаж надійшов доступний і привабливий електромобіль Chery QQ Ice Cream, який виходив обмеженими партіями з серпня цього року. За базову версію Chery QQ Ice Cream у Китаї просять 4700 доларів, а топова версія зі збільшеним запасом ходу оцінена у 6900 доларів.

Chery QQ Ice Cream позиціонується як мініатюрний електромобіль із запасом ходу 120 км у молодшої версії та 170 км – у старшої. Габарити складають 2980 х 1496 х 1637 мм при колісній базі 1960 мм та спорядженій масі 743 кг. Chery QQ Ice Cream оснащений електродвигуном з максимальною потужністю 27 к.с., крутним моментом 85 Нм і максимальною швидкістю до 100 км/год.

Оригінальна модель Chery QQ вийшла у 2003 році та практично повністю копіювала автомобіль Daewoo Matiz, але завдяки ціні стала дуже популярною. Друге покоління, вже з оригінальним дизайном, вийшло у 2013 році, проте автомобіль продавався лише у Китаї.

Chery запустила свій автомобільний еко-бренд iCar Eco на початку червня цього року та офіційно підписала контракт з Alibaba Cloud. За словами компанії, поява QQ Ice Cream – це перший крок для бренду iCar, що подарує користувачам нові яскраві враження.

Джерело: www.ixbt.com

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.