Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 11.02.2023

Запущено у виробництво Pininfarina NamX HUV – авто зі змінними водневими балонами, яке може скласти конкуренцію електромобілям Tesla

Стартап Namx показав прототип свого дебютного автомобіля на водневому паливі – і він зможе проїхати майже 800 кілометрів на одній заправці. Автомобіль, відомий як HUV, є першою моделлю, яка частково живиться від запатентованої системи знімних баків, створеної для того, щоб зробити водневе паливо широко доступним.

HUV – це водневий автомобіль підвищеної прохідності. Шість змінних водневих баків додаються до основного бака HUV, щоб забезпечити водієві запас ходу на 800 км. Всі шість баків приховані в задній частині моделі для зручного доступу до них.

Екологічний дизайн цього автомобіля не означає, що вам доведеться жертвувати значною продуктивністю. Повнопривідний GTH Namx HUV може розганятися з 0 до 100 км/год за 4,5 секунди і видає колосальні 550 кінських сил.

Марокканська компанія Namx, заснована бізнесменом Фаузі Аннаджа, створила HUV у партнерстві з відомою італійською фірмою Pininfarina, яка займається дизайном автомобілів. Розробка HUV зайняло чотири роки. У Namx сподіваються, що їхній HUV зробить свій внесок у всесвітню кампанію з переходу на автомобілі з нульовим рівнем викидів.

Аннаджан Фаузі:

Наша подвійна амбіція – стати новим еталоном у світі автомобілів з нульовим рівнем викидів і постійно досліджувати нові території, щоб полегшити мобільність наших споживачів. “Namx – це колективний проект, створений з найкращими промисловими та технічними партнерами в Європі та Африці”.

Модель Namx на водневому двигуні буде доступна з четвертого кварталу 2025 року за ціною від $68 000 до $100 000, залежно від додаткових опцій. 

Генеральний директор Tesla Ілон Маск знає про майбутню присутність цього типу транспортних засобів на автомобільному ринку, він заявив, що транспортні засоби на водневих двигунах є “приголомшливо тупими”, але опитування 1 000 керівників автокомпаній, проведене у 2017 році компанією KPMG (Klynveld Peat Marwick Goerdeler), показало іншу історію, повідомляє CNBC.

Згідно з опитуванням KPMG, 78% респондентів заявили, що водневі паливні елементи мають краще довгострокове майбутнє, ніж електромобілі (EV), і стануть справжнім проривом в автомобілебудуванні. Керівники назвали значною перевагою моделей на водневих паливних елементах короткий час заправки – кілька хвилин – у порівнянні з електромобілями.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.