Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 04.04.2023

Green Cell Habu – зарядний кабель без “цеглини”

Польська технологічна компанія розробила новий тип зарядного кабелю для зарядки від побутових розеток, який значно компактніший і не має набридливої “цеглини” на кабелі, в якій зазвичай розміщується електроніка управління.  Необхідні компоненти розміщена в штекері.

Водії електромобілів завжди нарікають на непрактичну технологію зарядки за допомогою так званого “аварійного зарядного кабелю”, який можна підключати до звичайних побутових розеток. Це пов’язано з тим, що такі кабелі все одно вимагають наявності блоку управління кабелем (ICCB), відомого в народі як “цеглина”. Пристрій громіздкий, займає багато місця в автомобілі і легко брудниться в дорозі. Тепер ці проблеми вирішує пристрій від польського виробника Green Cell.

Зв’язок зі смартфоном

Новий зарядний кабель для зарядки типу 2 і звичайних 16-амперних розеток CEE від виробника Green Cell називається “Habu” і важить цілих три кілограми при довжині сім метрів. Це на два кілограми менше, ніж у більшості інших аналогічних зарядних кабелів.

Інновація полягає в мініатюризації електроніки (ICCB), яка тепер вже інтегрована в штекер. Розробники навіть змогли інтегрувати в штекер невеликий РК-дисплей, який відображає найважливіші дані процесу заряджання. Подальші дані можна переглядати на смартфоні через додаток, оскільки “розумний” кабель має модуль GSM і Bluetooth.

Максимальна потужність зарядки “аварійного кабелю” становить 11 кВт, але може бути зменшена до 7,2 або 3,6 кВт.

Звичайно, така кількість технологій має свою ціну: виробник просить за свій зарядний пристрій Habu колосальні 1200 євро – за які вже можна придбати два повноцінних зарядних пристрої настінного типу.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.