Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 24.12.2022

Засновник Tesla Еберхард вважає “Автопілот” небезпечним

Засновник Tesla Мартін Еберхард масово критикує нинішнього генерального директора Ілона Маска. Стратегія автономного водіння є небезпечною. Ілон Маск також виявляється не був співзасновником компанії.

Засновник Tesla Мартін Еберхард в інтерв’ю “Die Zeit” розкритикував стратегію виробника електромобілів щодо пропозиції функцій автономного водіння. “Я вважаю, що небезпечно випускати автономний транспортний засіб на дорогу до того, як він стане на сто відсотків безпечним і надійним”, – сказав Еберхард.

В інтерв’ю Мартін Еберхард також розвіює міф про те, що Ілон Маск був одним із співзасновників, оскільки на сайті Tesla досі написано: “Ілон Маск може мати велике его, але він точно не був засновником Tesla. Це були Марк Тарпеннінг і я”. Ілон Маск став інвестором лише через кілька місяців після заснування компанії у 2003 році. За словами Еберхарда, сьогоднішній бос Tesla спочатку навіть був проти назви Tesla: “Ілону Маску не подобалося ім’я Tesla, він хотів його змінити”.

“Автопілот” – дуже суперечлива річ

Система допомоги “Автопілот” – одна з найвідоміших особливостей Tesla. Роками точиться суперечка щодо назви, яка частково вирішується в судовому порядку. Критики вважають, що назва “Автопілот” обіцяє більше, ніж система поки що може забезпечити. Маск сприяє цьому своїми оптимістичними заявами про автономне водіння, як і назва “Повне самостійне водіння”. В Інтернеті поширюються численні відео, на яких люди залазять на заднє сидіння під час руху і знімають порожнє водійське місце.

На відміну від майже всіх своїх конкурентів, Tesla покладається виключно на камери для автономного водіння і не використовує лідарні датчики. Передбачається, що штучний інтелект буде оцінювати зображення і відповідно керувати автомобілем. Інші компанії, що займаються автономним водінням, такі як Mobileye, Mercedes або Waymo, вважають це відхиленням від норми. 

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.