Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 24.09.2022

За словами голови компанії, електричний G-Wagen від Mercedes-Benz з’явиться в середині 2024 року

Електричний G-Wagen Mercedes-Benz з’явиться в середині 2024 року, заявив голова компанії Ола Келленіус під час круглого столу з журналістами цього тижня, повідомляє Autoblog.

Келленіус також сказав, що він керував прототипом електричного позашляховика на випробувальному центрі компанії в Граці, Австрія, і повернувся з повним переконанням, що майбутнє позашляхових пригод саме за електрикою.

Коли у вересні 2021 року Mercedes вперше представив концептуальну версію електричного позашляховика, компанія не підтверджувала жодних виробничих планів. Фактично, сам Келленіус у 2019 році сказав, що він не впевнений, чи буде у G-Wagen взагалі майбутнє. Тепер схоже, що електрична версія квадратного позашляховика вже на шляху до втілення.

Незважаючи нову інформацію, це все ще дуже ранній етап, і компанія все ще дуже стримана в деталях. Mercedes не розкриває жодних деталей щодо запасу ходу, розміру батареї чи потужності. Проте концептуальна версія мала повний привод, і цілком зрозуміло, що серійна версія також буде з ним.

Як і більшість концептів, електричний G-Wagen, який ми бачили у 2021 році, був радше дизайнерським напрацюванням, ніж шоу-каром. Це була перша спроба того, як Mercedes-Benz може модифікувати нове покоління G-Class, вперше представлене публіці на автосалоні в Детройті 2018 року.

Концепт EQG був оформлений двома кольорами, які Mercedes-Benz використовував для перших випусків свого електричного седана EQS. Він також мав підсвічену решітку радіатора, яку компанія частенько використовує на деяких інших концептах і серійних автомобілях.

Коли серійний EQG з’явиться в середині 2024 року, він приєднається до сімейства електромобілів, здатних зʼїхати з гладенького асфальту: GMC Hummer EV, Rivian R1T і R1S, Chevy Silverado EV і Ford F- 150 Lightning.

Однак G-Wagen завжди був символом статусу, тому очікуйте, що серійний EQG буде оснащений усіма тими ж функціями, які Mercedes-Benz використовує у своїй новітній, найдорожчій флагманській моделі EQS.

І якщо Mercedes-Benz зможе забезпечити EQG такий самий запас ходу та ефективність, як для седанів EQS і EQE, то за електричним G-Wagen може вишикуватися черга.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.