Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Звіт: Tesla має найкращу лояльність до бренду серед усіх автовиробників

Новий звіт аналітиків Citi показав, що Tesla продовжує мати найкращий показник лояльності до бренду в автомобільній індустрії. Рейтинг лояльності виробника зараз становить 67%, тоді як середній показник по галузі – 46%.

Автомобілем з найвищим рівнем лояльності виявилася Tesla Model 3. Тим часом, власники Model S, найімовірніше, пересядуть з Tesla на інший бренд. Це може бути пов’язано з натиском конкурентів, які зараз є у Model S, таких як Lucid Air, Mercedes EQS і Porsche Taycan.

“Не менш вражаючим є те, що лояльність до бренду Tesla фактично зросла за останні роки, короткочасно знизившись у 2021 році, ймовірно, через обмеження пропозиції. Буде цікаво подивитися, як це розвиватиметься з виходом на ринок нових електромобілів, але стійкість на сьогоднішній день, на нашу думку, вражає”.

Наразі Tesla є найдорожчим виробником автомобілів у світі з ринковою капіталізацією близько 580 мільярдів доларів. Очікується, що цього року автовиробник випустить понад 1,8 мільйона автомобілів, більшість з яких буде побудовано на Шанхайській та Берлінській гігафабриках компанії.

Тим часом, завод Tesla в Техасі, як очікується, різко збільшить обсяги виробництва протягом наступних 18 місяців. А завод у Фремонті зазнає значних змін, щоб не відставати від своїх колег з Gigafactory.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.