Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 19.08.2023

Зміна стратегії: Mahle продає бізнес з виробництва термостатів

Admetos, промислово-інвестиційний холдинг, що управляється власником і має досвід роботи в автомобільному секторі, візьме на себе бізнес-сегмент термостатів Mahle, в якому працює близько 600 співробітників у шести країнах. Обидві компанії підписали відповідний контракт на початку серпня, як повідомив речник Mahle.

Передумовою для цього є новий фокус Mahle на електрифікації, системах терморегулювання, а також лідерство у виробництві компонентів для високоефективних, екологічно чистих двигунів внутрішнього згоряння. Тому бізнес з виробництва термостатів не вписується в цю стратегію, оскільки термостати регулюють температуру охолоджуючої води в двигунах внутрішнього згоряння.

Admetos задоволений розширенням бізнесу з виробництва термостатів. “Ми бачимо подальший потенціал у промисловому застосуванні та можливості зростання за рахунок розширення портфоліо також за межами сектору мобільності”, – зазначають керуючі директори Admetos Кай Дорн та Флоріан Преттл, згідно із заявою.

Продаж стосується заводів у Циндао (Китай), Берзі (Німеччина), Керетаро (Мексика) та підрозділу з розробки термостатів у Штутгарті (Німеччина). У Мюлакері (Німеччина), Пусані (Південна Корея), Грульяско (Італія) та Голисові (Чехія) постраждали лише виробничі площі для термостатів, але не інші розташовані там підрозділи, уточнив Мале. Дистрибуція термостатів у сфері торгівлі запчастинами та аксесуарами під брендами Mahle та Behr і надалі здійснюватиметься через всесвітню мережу Mahle Aftermarket, додали в компанії.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.