Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

З ВЕДУЧОГО TOPGEAR В АВТОМЕХАНІКИ: РІЧАРД ХАММОНД ВІДКРИВ ВЛАСНУ МАЙСТЕРНЮ

Британський телеведучий автомобільної програми Top Gear Річард Хаммонд вирішив спробувати себе у новому бізнесі. Зірка популярного шоу вирішив відкрити майстерню із реставрації класичних автомобілів.

Телеведучий зняв ролик, у якому розповів про свою майстерню. Майстерня вміщує 7 машин. В одному місці зібрані всі необхідні верстати для відновлення, рихтування та ремонту машин. Також є камера для фарбування кузовів.

Весь процес підготовки бізнесу Річард Хаммонд розповів у серії телешоу «Майстерня Річарда Хаммонда». Однак, за словами новоспеченого власника майстерні, новий бізнес і телешоу існують незалежно одне від одного.

Джерело: avtoblog.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.