Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 03.09.2023

З жовтня почнуть працювати перші зарядні хаби Mercedes-Benz – в одному з німецьких міст також буде відкрито зарядний парк, який буде доступний і для інших марок автомобілів.

Mercedes-Benz відкриє перші власні парки швидкої зарядки восени 2023 року. За допомогою цих парків автовиробник реалізує свої плани щодо розширення глобальної зарядної інфраструктури для електромобілів. Перші три локації знаходяться в Атланті (США), Ченду (Китай) та Мангеймі (Німеччина). До кінця 2024 року планується додати ще 2 000 точок зарядки, а до кінця десятиліття – 10 000. “Наша мета – створити інфраструктуру, яка пропонує електромобілям надійні та прості варіанти зарядки”, – говорить Франц Райнер (Franz Reiner), генеральний директор Mercedes-Benz Mobility AG.

Потужність зарядки до 400 кВт

Зарядні станції розташовані на основних транспортних вузлах або у власних філіях “Mercedes-Benz“. Поруч розташовані інші зручності, такі як кімнати відпочинку, ресторани та санітарні приміщення. Для забезпечення безпеки паркінги обладнані камерами спостереження.

Зарядні парки пропонують зарядні потужності до 400 кВт, залежно від регіону. Завдяки інтелектуальним системам управління зарядкою, транспортні засоби можуть заряджатися з максимальною потужністю. Це скорочує час заряджання до мінімуму. В рамках своєї корпоративної стратегії сталого розвитку “Амбіції 2039” “Mercedes-Benz” використовує тільки екологічно чисту електроенергію для зарядки в своїх парках швидкої зарядки.

Мережа зарядних станцій відкрита для всіх марок автомобілів. Клієнти “Mercedes-Benz” користуються особливими перевагами, такими як функція бронювання за допомогою сервісу Mercedes me Charge. Мережа швидкої зарядки “Mercedes-Benz” буде легко інтегрована в існуючу мережу зарядних станцій, що налічує понад 1,3 мільйона точок зарядки.

Щоб зробити зарядку більш зручною, зарядні парки пропонують додаткові комфортні функції, такі як Plug & Charge. Завдяки цій послузі клієнти “Мерседес-Бенц” можуть автоматизувати процес заряджання та оплати, щойно вони під’єднають зарядний кабель.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.