Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 11.07.2023

Ймовірний електричний мікроавтобус Tesla вперше з’явився на відео

У соціальних мережах поширюється відео, на якому нібито зображений прототип електричного мікроавтобуса Tesla, причому автор відео стверджує, що на ньому зображений новий транспортний засіб Tesla для перевезення людей, розроблений для The Boring Company.

Якщо транспортний засіб на відео, завантаженому в Twitter творцем контенту з Лас-Вегаса Джейкобом Ортом (через Electrek), дійсно є прототипом Tesla – а на ньому дійсно є логотип компанії на кермі – то, схоже, він перебуває на дуже ранній стадії розробки. Мікроавтобус має велику засклену площу і виглядає як автономний маршрутний автобус.

Транспортний засіб має загалом 12 сидінь, включаючи одне для водія. Важко помітити, чи є у нього колеса, встановлені під пласкою підлогою. Орт описує транспортний засіб як “секретний прототип Tesla, розроблений для “Петлі Вегаса” Ілона Маска” (Las Vegas Loop).

Певною мірою пасажирський транспортний засіб, схожий на мікроавтобус, дійсно нагадує концепт, представлений компанією The Boring Company у 2017 році як попередній показ 12-пасажирського транспортного засобу, розробленого для системи Las Vegas Loop.

Незалежно від того, чи це реальна угода чи ні, слід сказати, що електричний фургон, мікроавтобус або роботаксі Tesla вперше згадується виробником електромобілів ще в 2016 році, в генеральному плані Tesla Master Plan Part 2.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.