Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Кабель з водяним охолодженням в чотири рази скорочує час зарядки електромобілів

Надто довгий час зарядки та малий запас ходу залишаються сьогодні однією з головних проблем електротранспорту. Але винахід групи фахівців з американського університету Purdue, що фінансується компанією Ford, у кілька разів скорочує час, необхідний для зарядки електромобіля.

Однією з основних причин повільної роботи зарядних станцій для електромобілів вважаються кабелі, що використовуються. Саме на кабелях зосередили свою увагу вчені. У лабораторії вони створили прототип кабелю, який охолоджується за допомогою рідини, що випаровується.

 

Тепло кабелю, що виділяється при зарядці електромобіля, перетворює спеціальну рідину на пару, відводячи тепло від металу. Вона циркулює в системі охолодження цього кабелю, охолоджуючи його і знову перетворюючи на рідину. Таким чином, нова технологія дозволяє розсіювати набагато більше тепла, ніж аналоги, що існують на сьогодні й використовуються в зарядних станціях електромобілів.

Компанія Ford заявляє, що має намір удосконалити нову технологію, яка має всі шанси звести час заряджання електромобілів на один рівень з часом заправки автомобілів з ДВЗ.

Джерело: gagadget.com

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.